Обласні судномоделісти з перемогами чемпіонату України

ЧемпіонатУкраїни з судномодельного спорту в класах радіокерованих яхт відбувся 8-11 жовтня у Черкасах. За нагороди змагались спортсмени з Києва, Миколаєва, Одеси та Черкас. Загалом участь у змаганнях взяло 18 учасників у чотирьох класах моделей.

Як інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та сопрту ОДА, у підсумку після семи днів перегонів перемогу здобули ДмитроКоваль (м. Черкаси МС), друге місце у Андрія Каданцева (м.Черкаси, МСМК), третє виборов Андрій Коваль (м. Черкаси, МСМК).

Серед юніорів золота нагорода у Єгора Максимчука (м.Одеса), срібло у Олександра Трегубенка (м.Миколаїв), бронза у Дениса Нечаєва (м.Черкаси) .

У командному заліку перемогу виборола збірна команда Черкаської області. Друга сходинка у спортсменів Одеської області, третіми стала команда СЮТ з Миколаєва.