На Канівщині затримали браконьєра, який завдав збитків на 60 тисяч гривень

За незаконний відстріл дичини затримали браконьєра на Канівщині. Чоловік зі зброєю з оптичним прицілом та глушником полював на території Кременчуцького водосховища неподалік села Пекарі. Він завдав збитків державі на 60 тисяч гривень, інформують у Держекоінспекції України центрального округу.

Порушник незаконно добув самку оленя Європейського. Затримали чоловіка в ніч з 21 на 22 грудня 2020 року працівники Черкаського Управління держекоінспекції Центрального округу спільно з водним патрулем РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області під час відпрацювання оперативної інформації. Човен, мисливську рушницю та незаконно добуту тварину вилучили для проведення судово-балістичної експертизи.

Затриманий порушив ст. ст. 12, 14, 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання». На нього також склали адмінпротокол. Сума завданих ним збитків складає 60 000 грн. В разі, якщо під час проведення відповідних експертиз, встановлять наявність вагітності у тварини за кожен ембріон у незаконно добутого звіра також будуть нараховуватись збитки.

Враховуючи завдану істотну шкоду, вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).