На Черкащині визначили п’ятірку обдарованих дітей, які отримуватимуть стипендію голови ОДА

На міжвідомчій раді погодили кандидатів на призначення стипендії голови ОДА обдарованим дітям. У рамка зустрічі учасники розглянули нагородні матеріали претендентів на отримання стипендії у 2021 році, інформують у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

У 2020 році від закладів загальної середньої та позашкільної освіти, Управлінь культури та охорони культурної спадщини, у справах сім’ї, молоді та спорту, служби у справах дітей Черкаської обласної державної адміністрації до міжвідомчої ради надійшли матеріали на 30 осіб.

Заснували стипендію голови ОДА обдарованим дітям 1 квітня 2013 року. Щорічно виплачується п’ять стипендій. За цей період виплатили 35 стипендій.

Стипендія призначається у розмірі прожиткового мінімуму для дітей віком від 6 до 18 років на одну особу строком на один календарний рік.