Лісівники Черкащини вже висадили понад 4,3 мільйона сіянців

На Черкащині триває лісокультурна кампанія. Лісівники вже створили 604 гектари лісових культур. Крім того, здійснено доповнення минулорічних лісових культур на площі 1618 га. Загалом вже висаджено понад 4,3 мільйона сіянців деревних та чагарникових порід.

На 2022 рік у держлісгоспах Черкащини заплановано відтворення лісів на площі понад 820 гектарів, з них 695 га – лісовідновлення, 26,5 га – лісорозведення, 98,8 га – сприяння природному поновленню.
Для цьогорічної лісокультурної кампанії у лісових розсадниках було вирощено понад 20 різновидів деревних та чагарникових порід. У держлісгоспах висаджують сіянці сосни, дуба, горіха чорного та грецького, модрини, липи, кленів, гледичії, ялини, черешні, груші, та ін.
Для посіву у лісові розсадники та на ділянки заготовлено 78 тонн лісового насіння.
Для забезпечення максимальної приживлюваності сіянців у держлісгоспах використовують вологонакопичувачі, висаджують сіянці із закритою кореневою системою, створюють лісові культури механізовано.

Попри воєнний стан в державі, лісівники Черкащини роблять усе необхідне, щоб лісокультурні завдання в рамках програми Президента #Зелена_країна виконати в повному обсязі.

Стрічка новин