Лісівники Черкащини виростили 80 тисяч декоративного посадматеріалу для озеленення

Попри війну у нашій державі, лісівники Черкащини продовжують піклуватися про збільшення кількості зелених насаджень. На осінь 2022 року держлісгоспи області виростили близко 70 різновидів декоративних кущів та дерев – 80 тис. одиниць посадкового матеріалу. Тож кожен, хто має можливість та бажання, може придбати декоративний посадматеріал у лісових господарствах.

Переважають в асортименті найбільш популярні вічнозелені декоративні рослини – самшит, різні види туй та ялівців, ялин. Є для продажу вейгела, форзиція, спірея, бірючина, дейція, бересклет, барбарис, кизильник, дерен, жасмин, сантоліна, катальпа, тсуга, дугласія, верба матсудана та багато інших. А ще у лісгоспах можна придбати айву, калину, фундук, ліщину і навіть саджанці лимонів, троянд, гібіскуса, півонії деревовидної.
Головна перевага декоративного посадматеріалу, придбаного у держлісгоспах, – якість та ціна від виробника.

Ознайомитися з асортиментом та цінами можна тут: https://docs.google.com/…/1LoK2atKcuNGPU2pN4LyZ…/edit…

З питань купівлі декоративного посадматеріаду необхідно звертатися безпосередньо у держлісгоспи області.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства