Кількість поліцейських патрулів на Черкащині збільшиться

Кількість поліцейських патрулів на Черкащині збільшиться. Патрулювати вулиці допомагатимуть понад сотня курсантів вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству внутрішніх справ. Сьогодні вони пройшли первинний інструктаж, інформують в Головному управлінні Нацполіції області.

Первинний інструктаж майбутнім поліціянтам провели начальник управління кадрового забезпечення Іван Давиденко та начальник відділу професійного навчання Василь Яхненко.

– Завдяки такому поповненню кількість піших та автомобільних патрулів в області збільшиться в декілька разів. Я переконаний, що вони з честю та гідністю нестимуть службу й виконають свій обов’язок, а також виконуватимуть інші завдання, поставлені керівництвом, — каже Іван Давиденко.
Василь Яхненко наголосив на обов’язковому дотриманні заходів особистої безпеки й визначив завдання, що стоять перед курсантами.

За інформацією ГУНП у Черкаської області