І етап рейду «Урок» на Черкащині: проміжні підсумки

Традиційно на початку нового навчального року в області проводиться профілактичний захід «Урок». Він має на меті запобігти дитячій бездоглядності, виявлення неповнолітніх, які не приступили до занять, обстеження умов проживання дітей в неблагополучних сім’ях та надання їм адресної допомоги.

За оперативними даними служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міських рад міст обласного значення, ОТГ, в області до занять у новому навчальному році не приступило 20 неповнолітніх.

У ході проведеної роботи 11 дітей залучили до навчання, 1 061 дитині шкільного віку надали фінансову та гуманітарну допомогу. 2 батьків притягнули до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

ІІ етап профілактичного заходу «Урок» триватиме до 20 жовтня поточного року.

За інформацією служби у справах дітей області