Громадяни Черкащини задекларували 3,8 млрд грн доходів, отриманих протягом минулого року

Жителі Черкащини вже подали майже 21 тисячу декларацій про майновий стан і доходи за 2021 рік. Загальна сума задекларованого доходу становить 3,8 млрд грн, що на 1,7 млрд грн, або на 83 % більше ніж за аналогічний період минулого року. Про це інформують в ГУ ДПС області.

Громадяни визначили до сплати в бюджет податок на доходи фізичних осіб у сумі 88 млн грн, що на 11 млн грн, або на 14 % більше ніж за аналогічний період минулого року. Військового збору визначено – 23 млн грн, що на 14 млн грн, або у два з половиною рази більше ніж на відповідну дату попереднього року.

Задекларували доходи за 2021 рік в сумі понад мільйон гривень 206 громадян Черкаської області. Загальна сума доходів «мільйонерів» становить понад 2,7 млрд гривень.

Правом на податкову знижку скористалися 3,2 тис. осіб, задекларовано до повернення з бюджету  11,4 млн гривень.

Нагадуємо, що для фізичних осіб, які бажають скористатися правом на податкову знижку за результатами 2021 року, компанія декларування не завершена та триває до 31 грудня 2022 року.

Для спрощення процедури пропонуємо скористатися електронним сервісом «Декларація про майновий стан і доходи» в приватній частині «Електронного кабінету платника», який надає можливість подати разом з декларацією документи, що підтверджують право на податкову знижку.

Стрічка новин