«COVID-19 вражає всіх: від новонароджених до людей старшого віку», – Лариса Кошова

Коронавірусна хвороба й далі поширюється на території області. Так, за добу тут захворіли 234 особи, вилікувались – 64. Це є поганим прогностичним показником, розповіла заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова на брифінгу.

Збільшується й кількість госпіталізованих у стаціонарі. Так, за останню добу до закладів охорони здоров’я, які визначені для надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу, госпіталізовано 45 осіб. Наразі на стаціонарному лікуванні перебуває 260 пацієнтів. Заповненість ліжок становить 19,2%. Тиждень тому – 10%.

Приріст із захворюваності становить +116 осіб, порівняно з минулим тижнем.

«Коронавірусна хвороба не обирає ні вік, ні стать. Новий штам вражає від новонароджених до людей старшого віку. Зараз найменшій дитині, яка госпіталізована  з COVID-19, усього півтора місяця. Єдиний спосіб, який захистить нас від коронавірусу, – це вакцинація», – сказала Лариса Кошова.

На сьогодні в області наявні вакцини CoronaVac, Pfizer і AstraZeneca. Працює 100 пунктів щеплення, 25 мобільних бригад і 32 центри вакцинації, які забезпечені вакцинами в достатній кількості.

Стрічка новин