Черкаського рятувальника нагородив Президент України

24 серпня, на Cофійській площі у Києві, відбулися урочисті заходи за участі Президента України Володимира Зеленського.

Цього дня, державну нагороду – медаль за бездоганну службу ІІІ ступеня отримав Олександр Черній – командир відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС у Черкаській області.

З 24 по 30 квітня 2020 року Олександр брав участь у гасінні осередків лісових пожеж на території Зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, де проявив особисту мужність і відвагу. Ризикуючи власним здоров’ям, мужньо долаючи вогняний бар’єр та перешкоди, спричинені сильним задимленням, допоміг запобігти розповсюдженню верхових пожеж на значну площу. В подальшому це дозволило уберегти від пожежі значну територію лісового господарства.

За інформацією Управління ДСНС у Черкаській області