Черкаський спортсмен з бронзою чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону

Григорій Вовчинський з нагородою чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону. Про це інформують в управлінні у справах сім’ї. молоді та спорту ОВА.

Чемпіонат світу-2023 з парабіатлону та лижних перегонів триває у шведському м. Естерсунд. Завершаться  змагання до 29 січня. За нагороди змагаються спортсмени з 19 країн світу.

У складі збірної команди України змагається Григорій Вовчинський, який родом з села Білоусівки Драбівського району. Учора спортсмени змагалися в індивідуальних гонках класичним стилем на 18 км. Лижники брали участь у трьох категоріях: змаганнях сидячи, стоячи та серед спортсменів із порушенням зору.

Григорій змагався у класі стоячи. Завершив свою гонку із результатом 52:59.2 та здобув бронзову медаль чемпіонату світу.