Черкаські спортсмени з нагородами завершили чемпіонат України з легкоатлетичних метань

Зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків відбувся у Луцьку з 23 до 25 лютого. За нагороди чемпіонату змагались спортсмени з усіх куточків держави. В останній день змагань легкоатлетам області вдалось вибороти ще нагороди, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Лілія Зінченко стала чемпіонкою України серед молоді з метання списку. Золота призерка продемонструвала результат – 34 метрів 70 сантиметрів.

У підсумку збірна Черкаської області за результатами змагань посіла перше загальнокомандне місце.

Нагадаємо, для Черкаської області медалі здобули – Аліна Король – бронзу, Олексій Кирилін- золото, Ольга Палій – срібло, Анна Коврик – бронзу та Валерія Іваненко – золото.