Черкаські спортсмени – призери чемпіонату України з грепплінгу

Чемпіонат України з грепплінгу серед дорослих, юніорів та юніорок 2003 та 2004 року народження відбувся днями в Чернівцях. За нагороди змагались учасники з різних куточків України.
Черкаську область представляли 26 спортсменів. Їм вдалось привезти низку нагород додому.
За підсумками змагань команда з Черкащини посіла перше загальнокомандне місце серед кадетів та третє місце серед юніорів.
У розділі ноу-гі чемпіонами стали: Анна Гиря, Станіслав Душейко, Вікторія Панченко та Марія Голованова. Срібні нагороди вибороли: Юлія Феоктістова та Ярослав Стрілець. Бронзові медалі у Євгенія Коляденка, Кіріла Марічука та Вероніки Вдовиченко.
У розділі ГІ перше місце посіли – Олександр Пилипенко та Марія Голованова. Срібні медалі здобули Юлія Феоктістова та Станіслава Душейка. Бронзові нагороди вибороли – Вікторія Панченко, Дмитро Грабовський, Артем Пензул, Кіріл Марійчук, Артем Кулініч, Данило Мельник, Євгеній Коляденко та Вероніка Вдовиченко.
Вітаємо спортсменів та тренерів з чудовим результатом.
За інформацією Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА