Черкаські бібліотеки поповнили книгами, які придбали за гроші з обласного бюджету

Майже 1200 книгами поповнили бібліотечний фонд області за бюджетні гроші. Це художня, науково-популярна, спеціалізована література. На купівлю усіх книг витратили 158 тисяч гривень.

Нові видання з’явилися в трьох бібліотеках: Черкаській обласній бібліотеці для дітей, Обласній бібліотеці для юнацтва імені Василя Симоненка та Обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка.

Для Черкаської обласної бібліотеки для дітей придбали твори сучасних українських авторів, які читають діти за новою шкільною програмою, твори-лауреати премій у галузі дитячої літератури, переможці книжкових рейтингів, популярні серед дітей та підлітків, науково-популярні книги.

Це книги українських авторів – Галини Вдовиченко, Надії Гербіш,  Володимира Арєнєва,  Андрія Бачинського, Мар’яни Савки, Сергія Гридіна та інших;

твори зарубіжних письменників – Клауса Гаґерупа, Джеремі Стронґа, Ульфа Старка, Іана Вайсброу, Стівена Гокінга, Астрід Ліндгрен та інших.

З творів місцевих письменників придбано 2 книги Б.Юхна «Черкаси: пазли».

Черкаська обласна бібліотека для дітей, вулиця Святотроїцька, 24, Черкаси

В Обласну бібліотеку для юнацтва імені Василя Симоненка закупили художні, історичні, народознавчі книги, а також спеціалізована література з юриспруденції, економіки, психології, філософії, технології, комунікації.

Обласна бібліотека для юнацтва імені Василя Симоненка, вулиця Надпільна, 285, Черкаси

В Обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тараса Шевченка з’явилися:

– художні твори сучасних українських та зарубіжних авторів: Люко Дашвар, Світлана Талан, Ромен Гарі, Сара Джіо, Луїза Олкотт, Гійом Мюссо та інших;

– науково-популярні книги з психології, історії країн світу;

– книги з юриспруденції, економіки;

– технічна література: комп’ютерний дизайн, програмування;

– література з мистецтва: нотні збірки, методики викладання;

– книги з вивчення французької, англійської, німецької мов.

Гроші, які виділили з обласного бюджету на книги в наукову бібліотеку імені Тараса Шевченка, витратили не всі. Залишок в розмірі 41 тисяча гривень запланували використати у жовтні 2020 року.

Обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка, вулиця Байди-Вишневецького, 8, Черкаси
Стрічка новин