Черкащина: сума задекларованого громадянами доходу перевищує 3,6 млрд грн

Станом на 1 липня до ГУ ДПС у Черкаській області громадянами подано понад 8,6 тисяч декларацій про майновий стан і доходи за 2023 рік. Загальна сума задекларованого доходу перевищує 3 640 млн грн, повідомляє в.о. начальника ГУ ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід.

Громадяни визначили до сплати в бюджет податок на доходи фізичних осіб у сумі 59 млн грн та 9,7 млн грн військового збору.

Станом на 01.07.2024 року 550 громадян області задекларували отримані за попередній рік доходи в розмірі понад мільйон гривень. Загальна сума доходів, отриманих такими громадянами, становить понад 2 291,5 млн грн.

Мільйонери задекларували до сплати 26,8 млн грн ПДФО та 3,7 млн грн військового збору.

Із початку року 3 142 жителі області задекларували право на податкову знижку на загальну суму до повернення з бюджету 15,5 млн грн.