Черкащанин став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики

Ілля Ковтун став чемпіоном Європи з гімнастики спортивної. В особистому багатобортсві він виборов золоту нагороду XXXIV чоловічого чемпіонату Європи з гімнастики спортивної серед дорослих та юніорів, який нині триває в Туреччині, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Змагання розпочалися 9 грудня та триватимуть до 13-го. Сьогодні відбувалися індивідуальні змагання. Саме в них Ілля Ковтун продемонстрував найкращі результати з-поміж учасників. “Срібло” виборов також член збірної України Володимир Костюк.

Нагадаємо, два дні тому юніорська національна команда України виборола «золото» на чемпіонаті Європи. До складу української команди увійшли 5 спортсменів. Черкаську область у складі юнацької збірної України представляють двоє гімнастів Ілля Ковтун та Іван Севрук. Тренує їх Ірина Надюк.