Черкащани сплатили 73,3 млн гривень екологічного податку

Протягом одинадцяти місяців до бюджетів всіх рівнів платники Черкаської області сплатили 73,3 млн грн екологічного податку. За інформацією в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Анатолія Мовчана, до державного бюджету сплатили 45,5 млн  грн, до місцевих бюджетів – 27,8 млн грн.

Із загальної суми надходжень найбільше перерахували до бюджетів суб’єкти господарювання міста Черкаси – 44,7 млн  грн,  Черкаського району – 5,6 млн  грн, Канівського району  – 2,9  млн  грн, міста Сміли – 2,1 млн  гривень.

Усього на території регіону зареєстровано 1907 платників екологічного податку. Ці підприємства і установи на підставі спеціальних дозволів здійснюють викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря, у водні об’єкти або здійснюють розміщення відходів.

За інформацією ГУ ДПС у Черкаській області