Черкасців запрошують долучитися до вебінару про створення ефективного ОСББ

Цієї середи Департамент інфрастуктури та житлово-комунального господарювання облдержадміністрації спільно з координатором Програми розвитку ООН у Черкаській області та регіональним консультантом IFC з підтримки Фонду енергоефективності України організовує вебінар на тему «,Чому співвласники? Чому ОСББ? Енергомодернізація багатоквартирного будинку за підтримки Фонду енергоефективності». Навчання проходитимуть за допомогою додатку Zoom Meetings.

На вебінарі розглядатимуться питання:

  1. «Чому співвласники? Чому ОСББ? Процедура перереєстрації ЖБК в ОСББ», а саме: відносини власності у багатоквартирному будинку; поняття управління багатоквартирним будинком та його форми; правовий статус ОСББ;
  2. «Енергомодернізація багатоквартирного будинку», а саме: державна підтримка енергомодернізації багатоквартирних будинків; програма Фонду енергоефективності ,,Енергодім“; як взяти участь в програмі? розміри грантів.

Вебінар відбудеться з 10-00 до 11-35 години, до участі запрошуються представники районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, голови ОСББ та громадяни, які бажають створити ОСББ. Попередня реєстрацією за посиланням.

Для участі у вебінарі необхідно встановити додаток Zoom Meetings. Встановлення додатку Zoom Meetings та вхід у вебінар відбувається за посиланням (Meeting ID: 829 4725 2681, Passcode: 465815).

 

 

Стрічка новин