+92 нові випадки інфікування COVID-19 за добу. Закликаємо дотримуватись карантинних обмежень!

Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України інформує, що станом на сьогодні в області виявлено всього 1482 лабораторно підтверджені випадки COVID-19.
+92 за добу! ( м. Черкаси-27,м. Сміла-9,м. Ватутіне -3, Драбівський район -4, Жашківський -3, Звенигородський -2, Золотоніський -1, К.Шевченківський -4, Канівський -4, Кам’янський -3, Катеринопільський -1, Лисянський -3, Маньківський -5, Смілянський -17, Христинівський -2, Черкський -2, Чорнобаївський -2).
За даними медичних закладів:
72 особи отримує стаціонарне лікування, зокрема госпіталізовані 7 осіб з попередньо підтвердженим діагнозом;
281 – перебуває під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції;
1091( + 19 за добу) – одужали;
38 (+1) – померли.
Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить 33,3 %. (Загальна кількість ліжок – 216).

Звертаємось до жителів Черкащини з  проханням дотримуватись правил безпеки.

Потурбуйтесь про власне здоров’я, рідних і близьких!

Для профілактики варто дотримуватись стандартних рекомендацій:

1. часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
  2. під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
  3. якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
  4. не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження;
  5.  Джерела з актуальною інформацією щодо випадків захворовання спричинених новим коронавірусом: