11 лікарень Черкащини отримали медичне обладнання, закуплене МОЗ та Світовим банком – Віктор Ляшко

11 лікарень Черкащини отримали медичне обладнання, комплектувальники та розхідні матеріали для нього, закуплене МОЗ та Світовим банком. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час робочого візиту на Черкащину. 

Це стало можливим завдяки закупівлі Міністерством охорони здоровʼя України та Світовим банком понад 6 000 одиниць сучасного обладнання для закладів охорони здоров’я в усіх регіонах, і переважна більшість обладнання вже в Україні. Понад 220 медзакладів отримали обладнання за цим проєктом, і постачання продовжується. Більшість допомоги вже доставлена, зокрема й у Черкаській області.

– Щодня медичні працівники героїчною працею рятують життя  тисяч українців. Вони міцно тримають свій медичний фронт і для нас є пріоритетом забезпечити їх усім необхідним для роботи. Навіть під час війни ми не зупиняємось та знаходимо можливість для модернізації закладів охорони здоров’я , – коментує міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

До лікарень доставили 12 систем для вакуумної терапії ран та 15 моніторів пацієнта, 4 портативні рентгенівські апарати, 5 інфузійних насосів, 10 капнографів (з адаптерами повітропроводу для дорослих і дітей та для немовлят).

Додатково, під час війни, за окремим механізмом закупівель,  придбано в одну із обласних лікарень цифровий рентгенапарат. Апарат вже змонтований та використовується для діагностики.

Упродовж серпня – вересня медзаклади області отримають також:

  • 26 мобільних апаратів УЗД з набором датчиків,
  • 5 комплектів портативних електрокардіографів,
  • 4 мобільні рентгенапарати.

Нагадаємо, що загалом вже закуплено понад 6 тисяч одиниць сучасного обладнання для закладів охорони здоров’я в усіх регіонах. Більша частина цієї закупівлі вже надійшла в Україну. Закупівля критично необхідного обладнання до медичних закладів відбувається у рамках спільних проєктів, які фінансуються Світовим банком у сфері охорони здоров’я України.

Стрічка новин