Стартували виплати ФОПам та найманим працівникам Черкащини, – Сергій Сергійчук

Більше 52% ФОПів та найманих працівників Черкащини, які відповідають критеріям, вже подали заявки на отримання матеріальної допомоги в сумі 8 тисяч гривень. А це майже 10 тисяч черкащан. про це у своєму телеграм-каналі повідомив очільник Черкащини Сергій Сергійчук.

– Звертаюся до черкащан-підприємців: скористайтеся можливістю та надішліть заявку! – закликає голова ОДА. – Президент та Уряд роблять все можливе, аби, зважаючи на економічні реалії, підтримати бізнес. 8 тисяч гривень станом на сьогодні – це більше, ніж мінімальна зарплата. Більшість підприємців отримає державну допомогу, передбачену у зв’язку з посиленням карантину, ще до кінця року.

Щоб отримати кошти, до 31 грудня заходьте на портал «Дія» або у застосунок «Дія» (розділ послуги) і заповнюйте заявку. Допомогу отримають наймані працівники юридичних осіб або ФОПів, ФОПи, якщо їхній основний КВЕД належить до тих, щодо яких вживають карантинні обмеження.

Станом на сьогодні в Україні виплати нараховано на 280 346 заяв, загальна сума яких сягає 2 242 768 000 грн.