«Працюватимемо над подальшим розвитком», – Олександр Скічко оглянув Золотоніську лікарню

Золотоніську багатопрофільну лікарню з робочим візитом відвідав голова ОДА Олександр Скічко. Ще чотири роки тому вона була серед медичних першопрохідців і нині тримає курс на розвиток. Подальші плани в роботі обговорили з працівниками установи.

Золотоніська лікарня обслуговує населення міста та ближніх населених пунктів. Торік, зважаючи на карантинні обмеження, тут надали стаціонарну допомогу майже 7 тисячам осіб, а за три місяці цього року – 1,6 тисячам.

– Коли їду в райони, завжди намагаюсь побувати на ключових об’єктах, – зазначив Олександр Скічко. – Один з таких Золотоніська лікарня. Ще чотири роки тому тут взялися за модернізацію. Почали з упровадженні електронної карти пацієнта. Осучаснене тут і відділення невідкладної меддопомоги. А тепер у межах програми Президента України #ВеликеБудівництво утеплили фасад лікарні. Поставлено сюди і новий апарат УЗД. На черзі – центральна станція моніторингу.

Із колективом лікарні обговорили подальший розвиток закладу. Зокрема, щодо придбання санітарного транспорту, реконструкції системи газозабезпечення корпусів тощо.

Нині в закладі працюють понад 530 співробітників, з них 88 осіб – лікарі. Заклад надає вторинну, тобто спеціалізовану, допомогу та входить до переіку опорних закладів охорони здоров’я.

Стрічка новин