Очільник області закликав відповідально ставитися до карантинних обмежень

Нині в області рівень заповненості ковідних ліжок – 18%. Втім, зважаючи на сплески захворюваності на коронавірус в інших областях, ситуація може негативно змінитися у будь-який момент. Аби не допустити цього, голова облдержадміністрації закликав кожного відповідально ставитися до карантинних обмежень.

– Зараз фіксуємо шалений сплеск захворюваності у певних регіонах, при чому це не виключно у західних областях України, а на всій території нашої держави, зазначив Олександр Скічко у ході брифінгу в ОДА. – Відповідно, ми маємо готуватися до того, що в будь-який момент може піти різке зростання захворюваності на ковід. Ми від цьогоне застраховані. Тож ще раз звертаюся до всіх мешканців нашої рідної області все ж дотримуватися епідеміологічних норм, носити маску і ставитися до цього відповідально.

Якщо відбуватиметься зростання, то область вимушена буде переходити до «червоної» зони, а це передбачає низку обмежень, додав він. Аби не допустити цього, треба спрацювати кожному на упередження.

– Перехід до «червоної» зони передбачає низку суттєвих обмежень в роботі бізнесу та соціальної сфери, – зауважив голова ОДА. – Ми всі прекрасно розуміємо, що будь-який локдаун – це серйозні наслідки для бізнесу та економіки регіону в цілому. Прошу бути всіх відповідальними та дотримуватися епідеміологічних норм.

Додамо, за останню добу в області виявили 204 нових випадки захворювання на ковід. З початку року – 9767. В області 23 заклади визначено для надання допомоги хворим на COVID–19. Всього в закладах розгорнуто 2 892 ліжок, із них забезпечені кисневою підтримкою 2803 ліжок (97 %). В області отримують лікування COVID-19 всього – 3269  осіб (амбулаторно 2785). На стаціонарному лікуванні на ковідних ліжках 546 осіб (COVID-19+ та підозри).