Добро переможе: на Черкащині розпочали життєствердну благодійну акцію

Не святкова, а життєствердна. На Черкащині розпочали благодійну акцію для всіх, хто потребує особливої підтримки. Вона проходить під девізом: “Добро переможе”.

Помічником Святого Миколая сьогодні став очільник області Ігор Табурець. Із подарунками та вітаннями він завітав до родин загиблих героїв Олександра Міщенка та Василя Мізерного.

– Клята війна вкрала в наших дітей їхнє дитинство, змінила життя кожного з нас, – відзначив Ігор Табурець. – Але всім нам потрібні дива, надто в передріздвяний час. І ми можемо їх творити. Особливо для тих, хто потребує нашої особливої уваги та підтримки. Побачити радість в очах їхніх діток, наших маленьких патріотів – вартує справді великого! Взаємопідтримка – це про нас, про українців.

Долучитися до акції може кожен. Обласний контактний центр готовий допомогти порадами: 068 621 80 29.