На Черкащині розпочинають розробляти нову обласну програму охорони навколишнього природного середовища

Роботу над новою обласною програмою охорони навколишнього природного середовища на 2021 – 2027 роки розпочинають в Черкаській облдержадміністрації. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів ОДА.

В управлінні закликають районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад, об’єднані територіальні громади, підприємства, громадськість долучитись до цієї роботи. Пропозиції щодо включення заходів, направлених на вирішення існуючих проблем у сфері навколишнього природного середовища, просять направляти до управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації eco-ck@ukr.net.