«Синхронізуємо роботу з основних напрямів життєдіяльності країни», – Олександр Скічко про Конгрес місцевих та регіональних влад

Чергове засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України відбулося минулого тижня в Одесі. Головні питання на порядку денному – протидія поширенню коронавірусу та перебіг опалювального сезону. Про підсумки зустрічі інформує очільник області Олександр Скічко.

Основна увага на Конгресі була приділена саме епідситуації в Україні. Нині всі області перебувають на загостреній фазі епідемії, 16 – уже в «червоній» зоні.

– Напружена ситуація з коронавірусною хворобою і на Черкащині, – констатував Олександр Скічко. – Коефіцієнт виявлення випадків інфікування досягнув критичної межі. Це – один із шести критеріїв, що наближає область до «червоної» зони. Невпинно зростає ще один – рівень госпіталізації. Є два дієвих способи боротьби з ковідною інфекцією: вакцинація та жорсткі карантинні обмеження. Закликаю всіх скористатися першим, щоб не довелося застосовувати другий!

Також голова ОДА розповів про опалювальний сезон 2021/2022.

– Попри маніпуляції скептиків, прошу всіх зберігати спокій, – закликав Олександр Скічко. – Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак запевнив, що в Україні достатньо запасів природного газу для проходження холодів. Президент України Володимир Зеленський наголосив на важливості дотримання меморандуму, що підписаний на минулому засіданні: тарифи на тепло для населення не повинні зростати. Тримаємо ситуацію в області на контролі.