Черкаський обласний центр соціальних служб розпочав тренінги з прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу

Кожні 2 роки прийомні батьки та батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу мають проходити навчання щодо підвищення виховного потенціалу.

З 25 серпня тренери обласного центру соціальних служб розпочали черговий тренінг для сімей Уманського та Звенигородського району.

Протягом 3 днів учасники удосконалять уміння ефективно спілкуватися з дитиною, аналізувати причини поведінки дитини, власні емоції, почуття, поведінку, запобігати особистісному “вигоранню”.

Вже не вперше такі зустрічі проводяться на базі Реабілітаційного комплексу для людей з особливими потребами Уманської міської ради. Дякуючи гостинності господарів комплексу, учасники працюють в затишній та зручній атмосфері.

Цього разу зустріч об’єднала 48 родин.

Загалом в області справжньою домівкою для дітей є 123 прийомні сім’ї та 47 дитячих будинків сімейного типу.

За інформацією Черкаського обласного центру соціальних служб