Розпочали ремонтувати дорогу у Драбівському районі

У селищі Шрамківка Драбівського району розпочали ремонтувати шість кілометрів дороги. Поточний середній ремонт стартував у межах програми Президента України «Велике будівництво» на ділянці автодороги державного значення Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша на ділянці км 8+000 – км 14+000.
На 6 км дороги Т-24-09 підрядна організація ТОВ «Автострада» розпочала фрезерувати старе асфальтобетонне покриття та розширювати проїзну частину дороги з 6 до 8 метрів.
Пізніше підрядник укріплюватиме узбіччя, влаштовуватиме основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, два шари асфальтобетонного покриття, з’їзди з дороги, автопавільйони для громадського транспорту, два пішохідні переходи з автономним освітленням, нове металеве бар’єрне огородження, нанеситиме дорожню розмітку та нові дорожні знаки.
Цього року буде відремонтують 4 км автодороги. Ремонт завершать наступного року.
Автодорога Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша будовали у 1977 році. Останній раз її капітально ремонтували у 1987 році.
За інформацією САД у Черкаській області