Черкащанин Сергій Куліш – срібний призер Олімпійських ігор у Ріо

13939355_1753437964937528_8214895696889586469_nПершу медаль олімпійської збірної України здобув Сергій Куліш. На головних спортивних змаганнях чотириріччя він виборов звання срібного призера XXXI Олімпійських ігор – 2016 року у Ріо-де-Жанейро в стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів з результатом 204.6 очок.

160808180802_kulish_624x460_getty_nocredit«Золото» отримав італієць Нікколо Кампріані, а третім став росіянин Володимир Масленников. Чемпіон при цьому показав рекордний результат для Олімпійських ігор у цій дисципліні (206.1).

Одразу після чудового виступу срібний призер розповів прес-службі Національного олімпійського комітету України, як це опинитися в олімпійському фіналі та посісти місце на п’єдесталі пошани найголовнішого старту чотириріччя.

– Я намагався вести себе як на звичайних змаганнях та стримувати емоції, – говорить Сергій Куліш. – Не думав про олімпійську медаль, а намагався працювати у звичному руслі, щоб не припуститися помилок. Я просто робив свою роботу, намагаючись виконати задачі, які були поставлені напередодні цього важливого старту. Кожен спортсмен має мрію потрапити на Олімпійські ігри, а в мене є і Олімпійська медаль. Це дуже багато для мене значить.

Відзначимо, нині у скарбничці української збірної дві нагороди: «срібло» Сергія Куліша та «бронза» шаблістки Ольги Харлан.