Назавжди в строю: на Черкащині попрощалися із загиблими правоохоронцями

У Черкасах провели в останню путь поліцейських,  які загинули під час виконання службових обов’язків.

Сьогодні черкащани попрощалися із начальником Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайлом Куратченком, кінологом Сергієм Ненадою та помічником чергового СРПП Уманського райуправління поліції Вадимом Періжком.

Очільник Черкащини Ігор Табурець пригадав, як говорив із начальником обласної поліції незадовго до його загибелі.

– У день цієї трагедії ми вранці говорили з Михайлом, як завжди, – розповів начальник ОВА. – Хоч він і перебував на Херсонщині, а все одно постійно тримав руку на пульсі ситуації на Черкащині. З перших днів війни Михайло брав активну участь у роботі штабу оборони області. Дієвий управлінець. Завжди мав свою позицію. Справжній боєць. Це тяжка втрата для Черкащини. Неможливо прийняти, неможливо забути, неможливо вибачити. Ми втратили патріотів, вірних службі й Україні. Кожен із цих хлопців робив багато для нашої області та країни. І я певен, що зробили б іще більше. Мої співчуття рідним загиблих. Ми не забудемо! І в пам’ять про них переможемо!

У церемонії прощання взяли участь Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Нагадаємо, що правоохоронці несли службу у складі зведеного загону на Херсонщині. На деокупованій території вони проводили стабілізаційні заходи.  Поліцейські підірвалися на каскаді ворожих мін і боєприпасів. Четверо військових загинули, ще четверо – отримали поранення. За їхні життя зараз борються лікарі.

Напередодні Президент України Володимир Зеленський підписав укази про відзначення чотирьох загиблих поліцейських Черкащини.