Ігор Табурець про ситуацію в області на ранок 24 липня

Ця доба для Черкащини розпочалась із затяжної тривоги в понад сім годин. За попередніми даними, мінус ворожий БпЛА в межах нашої області. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

– Інформація про потерпілих і руйнації не надходила, – зауважив він. – Обстеження території триває.

За інформацією Командування Повітряних Сил ЗСУ, у ніч на 24 липня 2024 року російські окупанти завдали удару по Харківщині балістичною ракетою «Іскандер-М» та ракетою, тип якої встановлюється. Також ворог атакував південь країни ударними БпЛА типу «Shahed». Усього радіотехнічними військами виявлено та здійснено супровід 23 ударних БпЛА противника. В результаті протиповітряного бою збито 17 ворожих цілей.

Протягом минулої доби та поточної доби Силами оборони України на різних напрямках знищено щонайменше 8 розвідувальних безпілотних літальних апаратів противника.