Черкащина пам’ятає: Ігор Табурець на відкритті меморіалу Героям  

Меморіальний комплекс «Герої України славою повиті» відкрили сьогодні в Уманській тергромаді. Усі його деталі символічні. А сам проект реалізований коштом меценатів. 

Як зауважив начальник Черкаської ОВА, це не лише місце скорботи, а й шани та гордості. Українці – нація героїв, захисників, звитяжних воїнів. 

– Кожен метр звільненої української землі дається нам занадто дорогою ціною, – наголосив Ігор Табурець. –  Маємо цінувати та пам’ятати про це, віддаючи належне всім, хто вже повернувся або ще повернеться. Тим більше, якщо повернеться «на щиті». Це має стати основою нашої національної пам’яті. Україна має відбутися в ім’я наших ГЕРОЇВ! 

Очільник області передав родинам посмертні нагороди їхніх рідних.  

– Пам’ять робить нас сильнішими, – зауважив Ігор Табурець. – У нашій боротьбі з ворогом. Вона об’єднує та мотивує. Допомагати ще більше, битися ще дужче, будь-що стояти за свою країну. 

Нагадаємо, на Черкащині відбувся Регіональний ветеранський форум “Громади – Захисникам”. Там напрацьовували ефективні рішення та проект у сфері реабілітації, реадаптації та реінтеграції ветеранів.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин