Замість мілководдя “виросла” земля загального призначення, – Роман Боднар ініціював перевірку берегів Дніпра(відео)

Відбулася виїзна нарада з приводу намивів берегів Кременчуцького водосховища. 

Робоча зістріч відбулася за участі представників Регіонального офісу водних ресурсів, офісу захисних масивів дніпровських водосховищ, Державної архітектурної будівельної інспекції, Екологічної інспекції, Державного агентства рибного господарства, Держгеокадастру, прокурора області, керівника СБУ, нацполіції, заступника голови ОДА Юрія Безщасного, голови Черкаської РДА, профільних підрозділів Черкаської ОДА. 

– Не раз черкащани зверталися із проблемою, яка прикривалася, схоже, не один рік і не однією структурою. Це намивання берегів Дніпра. Звідси і цвітіння води, і руйнування нерестовищ, і каналізаційні зливи у водойму. Хто не чув, є такий кооператив “Дачний-2016”. За картами тут має бути не земельна ділянка, а водойма. Власне, тут і була вода кілька років тому, поки сюди не почали вивозити будівельне сміття. Тепер замість мілководдя на цьому місці “виросла” земля загального призначення. Проект землеустрою погодили всі відповідні державні органи, – говорить голова Черкаської ОДА Роман Боднар. 

Управління  Державного агентства рибного господарства у Черкаській області підтверджує, що ділянка мілководдя в с. Сокирне-м.Черкаси, – природнє нерестовище риби. 

Після засідання присутні виїхали на місце намивів у Дахнівку, і в черкаський мікрорайон Митницю.

У результаті учасники домовилися про наступну зустріч, під час якої кожна із відповідальних профільних служб доповість про стан проблеми.

 

Стрічка новин