Завершуються роботи із влаштування опор нового шляхопроводу на автодорозі Н-01 у місті Городище

Продовжується реконструкція шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього на автомобільній дорозі державного значення Н-01 Київ–Знам’янка на ділянці км 164+068 у місті Городище. Нині тут провели демонтаж старої будови шляхопроводу, збудованого 58 років тому, завершили бурові роботи із влаштування буронабивних паль, ростверків.

Завершуються роботи із влаштування опор майбутнього шляхопроводу. Розпочалися роботи із влаштування ригелів, інформують в САД області.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки. Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені цього році.