#ВеликеБудівництво: в Золотоноші реконструюють критий басейн 

У Золотоніській гімназії ім. С. Скляренка активно реконструюють критий басейн. Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко перевірив хід робіт.

«Даємо раду ще одному довгобуду завдяки програмі Президента України. 5 років тому цей об’єкт був фактично заморожений. Хоч для золотонісців він важливий і очікуваний. Нині тут тривають активні роботи. Особисто це проконтролював», – сказав Олександр Скічко.

Басейн є прибудовою до будівлі гімназії, з’єднується перехідною галереєю. Він призначений для різних видів спортивного плавання, має 5 доріжок.

Наразі ремонтники готуються до штукатурки ванни басейну. Також проєктом передбачено виконати інші внутрішні будівельні роботи, монтаж електричних мереж, систем опалення, вентиляції та кондиціонування, водопроводу та каналізаційних мереж, облаштувати автоматичні мережі пожежної сигналізації, благоустрій і озеленення території.

«Важливо, що цей проєкт ми реалізуємо за всіма вимогами інклюзії. Черкащина серед перших долучилась до ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», – зауважив очільник області.

Стрічка новин