#ВеликеБудівництво: на автодорозі Київ–Знам’янка на Корсунщині кладуть верхній шар асфальту

На автодорозі Н–01 Київ–Знам’янка у Корсунь-Шевченківського районі тривають роботи. На ділянці  від мосту через річку Рось у місті Корсунь-Шевченківський до кордону Городищенського району розпочали класти верхній, фінішний шар асфальтобетонного покриття.

Наступного тижня підрядник розпочне влаштовувати верхній, фінішний шар асфальтобетонного покриття на ділянці автодороги Н-01 у селі Орловець Городищенського району.

Поточний середній ремонт ділянок автодороги Н–01 заплановано завершити цього року.

Цього року у рамках Національної програми «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-01 Київ–Знам’янка загалом буде відновлено 52,9 км дорожнього покриття у Смілянському, Городищенському та Корсунь-Шевченківському районах.

За інформацією САД у Черкаській області