#ВеликеБудівництво-2021: Олександр Скічко розповів про ще один завершений об’єкт

В області продовжують змінювати освітню інфраструктуру. Тут за програмою Президента “Велике будівництво” завершили ще один об’єкт. У Шполі утеплений дитячий садочок №3 “Зірочка”. Про це повідомив очільник області Олександр Скічко.

Посадовець зауважив, що це перший капремонт ззовні цієї півстолітньої будівлі.

– Цей садочок у Шполі я вам неодноразово показував, – зазначив Олександр Скічко. – Тепер бачите результат. А вихованці та колектив його ще й відчувають. Як кажуть місцеві, тепер це найтепліший садочок у місті. Нашою метою на старті проєкту було зменшити на 50% витрати на опалення. При цьому забезпечити його належну якість.

Додамо, цьогоріч в області завдяки президентській програмі #ВеликеБудівництво реконструюють 5 освітніх закладів.