Укравтодор розпочав державну закупівлю на капремонт перших ділянок у Черкаській області

Через інтенсивні навантаження чимало ділянок транспортного коридору між Києвом та Одесою зараз потребують капремонту та удосконалення безпекових рішень. Торік відновили 25 км у Київській та Черкаській областях.

Укравтодор у партнерстві з ЄБРР та ЄІБ реалізує проєкт «Україна – дорожні коридори»/Європейські дороги України III. Завдяки кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку та Європейського інвестиційного банку розпочинаємо масштабний ремонт магістралі М-05 у Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях. Загалом плануємо відновити понад 300 км.

Сьогодні стартувала перша закупівля в рамках проєкту. Контракт складається із 3 лотів (ділянок) у Черкаській області. Укравтодор запрошує до проходження попередньої кваліфікації.

«Маршрут Київ – Одеса має стратегічне значення для країни. Наше завдання – не лише капітальний ремонт покриття, але й розвиток придорожньої інфраструктури, облаштування сучасних майданчиків відпочинку, встановлення майданчиків Weigh-in-Motion та низка безпекових заходів.

Опрацьовуємо можливість впровадження довгострокових контрактів на утримання дороги М-05. В України був один пілотний контракт на 7-річне експлуатаційне утримання дороги М-06 у Львівській області, який фінансувався у рамках спільного проєкту з ЄБРР. Такі контракти розширюють звичний для нас погляд на те, як може підтримуватися належний стан дороги», – коментує заступник Голови Укравтодору Андрій Івко.

Інформація щодо процедури закупівлі

Контракти будуть регулюватись Принципами і правилами закупівель Банку та відкриті для участі фірм з різних країн, якщо інше не зазначено у закупівельній документації.

Повний опис процедури закупівлі представлений у документації та знаходиться в безкоштовному доступі у системі ECEPP.

Ця процедура закупівлі буде проводитись з використанням Порталу електронних закупівель клієнта ЄБРР (ECEPP). Потенційні учасники можуть отримати доступ до процедури закупівлі, натиснувши на нижченаведене посилання, або на кнопку «Access Opportunity» («Доступ до Можливості») (у разі перегляду цього повідомлення в системі ECEPP). Зареєстровані учасники можуть зайти у систему та відразу отримати доступ до документації, а незареєстровані учасники зможуть зробити це після завершення короткої реєстрації:

Загальна вартість проєкту – 1,1 млрд євро, з яких:

450 млн євро – кредит ЄБРР,

450 млн євро – кредит ЄІБ,

247 млн євро – державний бюджет.

Мета Укравтодору – відновити транспортний коридор М-05 на всій протяжності.

Довідково:

Дорога М-05 Київ – Одеса є складовою частиною міжнародного транспортного коридору європейського коридору Е95 протяжністю 504,6 км і пролягає через Київську, Черкаську, Кіровоградську, Миколаївську та Одеську області.