У Городищі триває #ВеликеБудівництво на стадіоні “Колос”

Капітальний ремонт на стадіоні «Колос» уже виходить на фінішну пряму. Відновлюють спортивний об’єкт Городища в межах президентської програми #ВеликеБудівництво, зауважує очільник Черкащини Олександр Скічко.

#ВеликеБудівництво – це великі зміни! – додає він. – Центральну спортивну локацію в Городищі скоро не впізнаєте. Зараз тут готуються до вкладання синтетичного покриття на бігових доріжках і влаштування асфальтобетонного покриття дренажного водовідводу. Паралельно триває благоустрій фронтальної частини стадіону. Тут висадять майже півтори сотні туй.

На базі комплексу проводять заняття з фізичного виховання для учнів Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Городищенського економічного ліцею та Городищенського коледжу УНУС, а також заняття для вихованців Городищенської ДЮСШ.

Капітальний ремонт спортивних майданчиків і легкоатлетичних доріжок стадіону ФОСК «Колос» передбачає заміну бігових доріжок, секторів для метання ядра, дисків і стрибків, спортивного майданчика.