У Городищі триває ремонт шляхопроводу на дорозі Н-01

Завершилися бурові роботи на будівництві нового шляхопроводу на автодорозі Н-01 у місті Городище замість старого, збудованого 58 років тому. Зараз тривають роботи із влаштування ростверків та опор майбутнього шляхопроводу. Про це інформує САД у Черкаській області.

Реконструкція шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього на автомобільній дорозі державного значення Н-01 Київ–Знам’янка триває на ділянці км 164+068 у місті Городище. Тут вже провели демонтаж старої будови шляхопроводу, побудованого у 1962 році, завершили бурові роботи із влаштування буронабивних паль.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки.

Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені цього році.

Стрічка новин