У Городищі стартувала реконструкція шляхопроводу на автодорозі Н-01

На автомобільній дорозі міжнародного значення Н-01 Київ-Знам’янка на ділянці км 164+068, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, у місті Городище проведуть реконструкцію шляхопроводу через залізницю та підходів до нього. Нині тривають підготовчі роботи до реконструкції та проводяться роботи із облаштування тимчасової об’їзної дороги та залізничного переїзду, інформують у САД області.

Шляхопровід через залізничну колію на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у місті Городище побудований ще у 1962 році. У результаті довготривалої експлуатації (більше 58-ти років), негативного впливу кліматичних умов, збільшення інтенсивності руху автомобільного транспорту, у тому числі великовагового більше 40 тонн, існуючий шляхопровід, згідно висновків експертів, потребує реконструкції.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту. Фактично старий шляхопровід буде повністю демонтовано, а на його місці збудують новий. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу.

Реконструкція шляхопроводу проводитиме ТОВ «МОСТ-Девелопмент», яке перемогло у тендері, надавши найбільш привабливу цінову пропозицію, що проводився у системі державних закупівель «ProZorro».

На період виконання робіт з реконструкції шляхопроводу на ділянці автодороги Н-01 рух шляхопроводом для всіх видів транспорту буде закрито, але лише після влаштування тимчасової об’їзної дороги, яка знаходитиметься поруч, на якій буде влаштовано асфальтобетонне покриття для забезпечення руху усіх видів транспорту. Також буде облаштовано тимчасовий переїзд через залізничну колію. На автодорозі Н-01 облаштують необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області).

Демонтажні роботи на шляхопроводі розпочнуться тільки після влаштування тимчасової об’їзної дороги. Реконструкцію шляхопроводу завершать до кінця 2020 року.