У Черкаському районі ремонтують дорогу місцевого значення в селі Телепине

До списку доріг з комфортних проїздом незабаром зможемо додати відрізок автодороги О 240607 Кам’янка – Вербівка – Телепине – /Т-24-14/ у межах села Телепине. Про це пише голова Черкаської РДА Валерія Бандурко.

Виконавцем робіт, а це ТОВ «ДС ПромГруп», за рахунок коштів на експлуатаційне утримання здійснюється ремонт дорожнього покриття. Хоча роботи тривають лише п’яту добу та вже полагоджено близько 500 кв. м.

Дорога має важливе транспортне сполучення з Кам’янкою. Цим шляхом курсує транспорт до Сердюківки та Капітанівки. Шкільні автобуси, які підвозять школярів до місцевого навчального закладу з Катеринівки та Радиванівки, часто виходили з ладу через незадовільний стан дорожнього покриття.

Староста села Сергій Водоп’янов розповідає, що ремонт тут не проводився з 70-х років, тому висловлює слова вдячності усім причетним за сприяння у вирішенні важливого для населеного пункту питання.

Загалом від в’їзду в Телепине буде відремонтовано відрізок дороги протяжністю 9 кілометрів.