Тривають роботи із відновлення автодороги Н-01 Київ – Знам’янка

В області продовжують відновлювати автодорогу Н-01 Київ – Знам’янка за маршрутним принципом. Розпочалися роботи на 10-кілометровій ділянці від села Ситники до кордону з Київською областю (км 123+687 – км 133+687), інфомують у САД області.

Вже провели фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття; регенерацію конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу; влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

У рамках ремонтних робіт на дорозі буде влаштовано новий конструктив дорожнього одягу: основа зі щебенево-піщаної суміші, оброблена цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Підрядна організація: ТОВ «Ростдорстрой».

У 2021 році відремонтують 43 км дороги та завершиться реконструкція шляхопроводу через залізницю у місті Городище. Загалом за 2 роки реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Черкащині на автодорозі державного значення Н-01 Київ – Знам’янка буде відновлено понад 75 км дорожнього покриття від міста Сміла до кордону з Київською областю.