«Стадіони мають стати спортивними гаджетами для наших дітей», – Олександр Скічко

Великий, багатофункціональний, із легкоатлетичними біговими доріжками. Саме такий стадіон віднині працює у черкаській школі №29, що в мікрорайоні Дахнівка. Відкрили його в межах програми Президента #ВеликеБудівництво. На першому тренуванні тут побував очільник області Олександр Скічко.

– Цього літа ми започаткували гарну традицію: щомісяця відкриваємо стадіон, – відзначив він. – На початку липня – в Обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву. Сьогодні – у школі №29 у Дахнівці. Це – результат злагодженої спільної роботи обласної та міської влади. Будуючи нові спортивні об’єкти в межах програми Президента #ВеликеБудівництво, ми заохочуємо дітей проводити час там, а не вдома за комп’ютерами й телефонами. Великі олімпійські перемоги починаються зі звичайних спортивних майданчиків!

На подвір’ї школи збудували футбольне поле із поліуретановим покриттям і легкоатлетичними доріжками. На стадіоні зможуть займатися не лише учні місцевої школи, а й спортсмени з Черкас.

Загалом вартувало будівництво об’єкту майже 8 млн грн. Це – кошти з Держфонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.