Розпочався капітальний ремонт автодороги Н-08 у Золотоніському районі

«Велике будівництво» продовжується у Золотоніському районі. На Черкащині проект набирає обертів та потужностей. На автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь на ділянці км 81+300 – км 87+300 на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області розпочалися роботи з капітального ремонту. Цього року відремонтують та введуть в експлуатацію 6 км дорожнього покриття – від кордону з Київською областю до повороту на Канів у селі Софіївка Золотоніського району.

На цій ділянці автодороги вже розпочалися підготовчі роботи: проводиться вирубка порослі та чагарників, демонтаж старого бордюрного огородження та подовження залізобетонних водопропускних труб. Незабаром розпочнуться роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття.

У межах робіт із капітального ремонту ділянки автодороги Н-08 буде проведено комплекс робіт:

-улаштування основи дорожнього одягу з щебенево-піщаної суміші обробленої цементом;

– влаштування дорожнього одягу та з’їздів з дороги з трьох шарів асфальтобетону;

– влаштування водовідведення проїзної частини автодороги та водопропускних труб;

– укріплення узбіч;

– влаштування з’їздів з дороги;

– влаштування автобусних зупинок та пішохідного переходу з автономним освітленням;

– влаштування майданчику для автомобілем на кордоні областей;

– влаштування металевого огородження, дорожньої розмітки та нових дорожніх знаків.

Підрядна організація: ТОВ «СП «Автострада».

Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі Н-08 у Золотоніському районі було відновлено дорожнє покриття на 33 км від повороту на Канів у селі Софіївка до завершення обходу міста Золотоноша.

За інформацією САД у Черкаській області