Ремонт ділянки автодороги Н-16 розпочався між селами Легедзино та Доброводи

Служба автомобільних доріг у Черкаській області продовжує відновлення однієї з ключових транспортних артерій Черкащини – автодорогу Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Розпочався капітальний ремонт ділянки автодороги Н-16 протяжністю 9 км від закінчення села Легедзине і до початку села Доброводи Уманського району.

Цього тижня розпочалися роботи із капітального ремонту ділянки км 197+300 – км 206+000 автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Розпочалося фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття, вирізання порослі та викошування трави, зняття рослинного ґрунту та розпочався ремонт водоперепускних труб під автодорогою.

У рамках капітального ремонту влаштуютьь новий конструктив дорожнього одягу, який складатиметься з наступних шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48». Роботи з капітального ремонту проводяться у рамках програми Президента України Велике будівництво.

Автодорога державного значення Н-16 – маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.

Торік у рамках програми Президента України #ВеликеБудівництво на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом було відновлено дорожнє покриття на 67,2 км.

Стрічка новин