Продовжується капремонт автодороги Н-08 у Золотоніському районі

На автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь, за сприятливих погодних умов, триває капітальний ремонт 6-ти кілометрової ділянки від кордону з Київською областю до повороту на Канів у селі Софіївка Золотоніського району.

Сьогодні підрядна організація на ділянці км 81+300 – км 87+300 завершила влаштування другого вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Вже влаштовано основу дорожнього одягу із щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та перший вирівнюючий шар асфальтобетону. Вже за кілька днів розпочнеться влаштування верхнього, останнього шару асфальтобетонного покриття.

Новий конструктив дорожнього одягу складатиметься з наступних шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, два вирівнюючих шари крупнозернистого та щільного асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону. ☑Загальна товщина дорожнього покриття становитиме понад 50 см.

Підрядна організація: ТОВ «СП «Автострада».

Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі Н-08 у Золотоніському районі було відновлено дорожнє покриття на 33 км від повороту на Канів у селі Софіївка до завершення обходу міста Золотоноша.

Звертаємо вашу увагу на те, що на час проведення поточного середнього ремонту на ділянці автодороги Н-08, рух автомобілів ускладнено. Тож просимо учасників дорожнього руху бути уважними, дотримуйтесь швидкісних обмежень та рухатися відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області