«Почуйте, як б’ється #СерцеУкраїни», – Олександр Скічко про нове #місце_сили на Черкащині

Насолодитися останнім осіннім теплом і почути, як звучить #СерцеУкраїни пропонує очільник Черкащини Олександр Скічко. Зробити це можна у Звенигородському районі поблизу села Мар’янівка.

– Круто все частіше бачити у стрічці в соцмережах фото й відео з нашого нового місця сили, – відзначив він. – Значить арт-об’єкт стає туристичним магнітом, чого ми і прагнули. До речі, ми робимо його ще комфортнішим для відпочивальників. Уже встановили там лавки й урни. Убезпечуємо і сам об’єкт: окрім камер, тепер на території є стаціонарна сторожка з охоронцем. Хто ще не був у географічному центрі нашої країни – рекомендую!

Нагадаємо, #СерцеУкраїни урочисто відкрили на Черкащині 23 серпня за участі Президента України Володимира Зеленського. Тут же замайорів найбільший стяг в області. Цей проєкт реалізовано в межах Програми Президента #ВеликеБудівництво.