«Плюс 2 комфортно проїзні автошляхи на Уманщині», – Олександр Скічко про #ВеликеБудівництво

На швидкісні дорозі М-30, що пролягає Уманщиною, у межах президентської програми #ВеликеБудівництво відновили дві ділянки. Зокрема, між селами Гроздеве та Бабанка, а також від села Оксанина до межі Кіровоградської області.

– Дорога М-30 Стрий – Ізварине – швидкісний коридор між західними та східними областями України, а також найдовша траса країни, – відзначив очільник Черкащини Олександр Скічко. – Цьогоріч за програмою Президента тут відновлять понад 600 кілометрів «дороги єдності» у восьми областях. З-поміж них – і Черкаська. Тут уже відновили дві ділянки, й автомобілісти вже можуть перевірити нову якість доріг.

Голова ОДА додав, що з оновленням маршруту на всій протяжності час на подолання відстані з Львівської до Луганської області зменшиться щонайменше на 3 години.