Перший заступник очільника області оглянув об’єкти #Великебудівництво в Руськополянській ОТГ

#Великебудівництво втілюють у Руськополянській об’єднаній територіальній громаді. Днями сюди завітав перший заступник голови ОДА Дмитро Ляшов. Тут він оглянув школу, амбулаторію та об’єкти дородньої інфраструктури, які відновлюють у межах програми Президента.

У серпні, після завершення тендерної процедури, у Руськополянському ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, де навчається 540 учнів, розпочнеться капітальний ремонт спортивної зали із зовнішнім утепленням. Вартість проекту становить 1,6 мільйони гривень.

Також планується капітальний ремонт приміщення амбулаторії в Руській Поляні на 4,8 мільйони гривень. Йдеться про ремонт покрівлі та фасаду. Натепер в амбулаторії працюють три сімейні лікарі, педіатр, гінеколог, а також розміщений пункт постійного перебування Швидкої медичної допомоги, де сьогодні силами громади проводиться ремонт.

У ході робочої зустрічі оглянули дорожню інфраструктуру. Зокрема дорогу Геронимівка-тубдиспансер, яку нещодавно відремонтували, та дорогу, що сполучає Дубіївку з Руською Поляною, яку потрібно капітально відремонтувати. За словами Дмитра Ляшова, дорога внесена в плани ремонту на 2021 рік і наразі для цього розробляється проектно-кошторисна документація: «Капітальний ремонт частини дороги Геронимівка – Руська Поляна – Дубіївка від с. Дубіївки по с. Руська Поляна протяжністю 3 км».